قوانین و شرايط خدمات

  • یکشنبه, 29dateTime.th سپتامبر, 2019
  • 08:18صبح

ثبت نام، خرید و سفارش در سایت PLESK.ir بمنزله مطالعه و قبول کامل شرایط ارائه سرویس (متن زیر) و کلیه قوانین سایت می باشد.


۱- شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات:
تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات PLESK.ir اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي PLESK.ir، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي ما به سايرين با اختلال مواجه شود. PLESK.ir حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.


۲- منابع سخت افزاري سرور:
استفاده از منابع سخت افزاري سرور مانند Cpu, Ram, Network و … براي هر يك از مشتريان حداكثر تا ۱% ظرفيت كل در يك روز مجاز است. PLESK.ir تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالاي استفاده از منابع سرور است، مي باشد. هر سرويس ميزباني وبي كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است، “بدون اعلام قبلي” بسته خواهد شد.


۳- ارسال هرزنامه (Spam):
ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان PLESK.ir اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي ما قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل ۳,۰۰۰,۰۰۰ ريال بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد. PLESK.ir اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايد.


۴- برنامه هاي اجرايي:
هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. PLESK.ir برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين سرویس دهنده ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.


۵- استفاده غير قانوني:
سرورها و خدمات ميزباني وب PLESK.ir فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.


۶- ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي:
استفاده از سرويسها يا تجهيزات PLESK.ir براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است. بموجب این بند از شرایط ارائه سرویس، وجود سایت های حاوی هرنوع فایل آلوده بهر نحو عملی خرابکارانه و عمدی تلقی شده و سریعا ساسپند می شوند و هرگونه همکاری مانند تحویل بکاپ، ریست کردن اکانت و یا پاسخ به تیکتهای ایشان بعمل نخواهد آمد.
این نوع سایت ها حق میزبانی روی هیچ یک از سرور های ما را نخواهند داشت.
کاربران همواره با ابزار های موجود روی اینترنت باید از عدم آلودگی فایل های خود اطمینان پیدا کنند. آموزش نحوه استفاده و معرفی آنها به عهده ما نمی باشد.
تمامی سرویس های کاربری که دو سرویس آلوده داشته باشد از دسترس وی خارج خواهد شد و سرویس جدید به ایشان ارائه نخواهد شد.
مبالغ دریافتی از مرتکبین عمل مجرمانه و تخریبی شامل بازگشت وجه نمی باشند.
سایت هایی که بدستور مراجع قضایی، پلیس فتا و دیتاسنتر بسته می شوند مطابق همین بند با ایشان رفتار خواهد شد.


۷- مسئوليت مشتريان:
مشتريان ما مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان این سرویس دهنده را محترم بشمارند. PLESK.ir اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات PLESK.ir به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد


۸- اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي شود:
تخلف يک مشتري از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود. PLESK.ir تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشد. هنگامي كهPLESK.ir از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند، يک بررسي ابتدايي انجام خواهد داد. در طي اين بررسي، این سرویس دهنده به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي مشتري را محدود مي سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، PLESK.ir بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس ميزباني وب يك مشتري را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، PLESK.ir بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهد داد.


۹- اعمال تغييرات در سرويسها:
PLESK.ir اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. این سرویس دهنده مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.


۱۰- تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup):
PLESK.ir از تمام اطلاعات سايتها و بانکهاي اطلاعاتي مشتريان، به صورت منظم هفتگي و ماهانه، نسخه پشتيبان تهيه مي کند اما بجز در مواردي كه این سرویس دهنده كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد، مشتريان منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتي که در مورد خاصي نياز به بازيابي اطلاعات از دست رفته مشتري بود و نسخه پشتيبان PLESK.ir به درستي عمل نکردند، PLESK.ir به هيچ وجه مسئوليتي را در اين مورد نمي پذيرد. درصورت بروز مشکل و نیاز به بکاپ کاربر می بایست از بکاپ تهیه شده خود استفاده و آنرا ریستور کند.


۱۱- حق مالکيت معنوي PLESK.ir:
مشتريان نمي توانند بدون موافقت كتبيPLESK.ir، تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت PLESK.ir قرار دارد كپي نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري، علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي این سرویس دهنده ثبت شده است، بدون مجوز كتبي PLESK.ir استفاده كنند.


۱۲- انتقال به غير:
مشتريان نمي توانند پيش از دريافت مجوز كتبي از PLESK.ir، بخشي يا تمام حقوق يا تعهدات خود نسبت به اين توافقنامه را به ديگري واگذار نموده يا وكالت دهند.


۱۳- موارد فورس ماژور:
PLESK.ir هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه PLESK.irی تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي این سرویس دهنده تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.


۱۴- پرداخت ها:
تمام هزينه ها بر حسب تومان نمايش داده شده اند. پرداخت ها نيز بايد به ريال و دلار صورت بگيرند. PLESK.ir روشهاي پرداخت زير را مي پذيرد: حواله به حسابهاي بانکي اعلام شده بر روي وب سايت رسمي، فاکتورها و يا صورتحسابهاي این سرویس دهنده. پرداختهاي نقدي که در محل این سرویس دهنده و يا به پيک این سرویس دهنده، در ازاء دريافت رسيد، پرداخت شده اند. پرداختهای اینترنتی توسط بانکهایی که در سایت معرفی شده اند.


۱۵- تمديد قراردادها:
جهت جلوگيري از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل ۱ روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمديد به موقع دامنه و هاستینگ، PLESK.ir هيچگونه مسئوليتي در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت. در صورت عدم تمدید، ۱ تا ۲۴ ساعت پس از تاریخ انقضای سرویس، کلیه اطلاعات مربوطه، از جمله بکاپ از روی سرور ها حذف خواهد شد.


۱۶- تضمین خدمات دریافتی:
بطور کلی هر قابلیتی که در لیست مشخصات سرویس ها آمده است قابل ارائه خواهد بود و در صورت درخواست کاربر برای تغییر تنظیمات پس از سفارش قابل ارائه نمی باشد و اگر کاربری قابلیتی را درخواست کند که مشخصا در لیست خدمات نیست دلیل بر نقص و مشکل فنی و شامل عودت وجه نمی باشد.

پلسک ایران نرم افزار های متداول را در حالت استاندارد نصب و بروز می کند و روال کاری خود را دارد. هیچ تضمینی به تحویل کیفیت و امکانات متصور توسط کاربران وجود ندارد.

عضویت در سایت ما، سفارش و خرید هر یک از خدمات ما بمنزله قبول تمامی قوانین و روال های تعیین شده در سایت ما می باشد.

سایر سرویس دهندگان همکار مرجع سنجش کیفیت خدمات نمی باشد.
بعنوان مثال سرعت پاسخگویی تیکت، سرعت لود سرور، وجود قابلیت خاص و غیره


۱۷- انتقال سرويس ميزباني وب به دامنه اي ديگر:
در صورتيکه مشتري قصد داشته باشد سرويس ميزباني وب خود را به دامنه اي ديگر تغيير دهد (آنرا تغيير نام دهد)، بايد مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ريال پرداخت کند.


۱۸- فسخ قرارداد:
در صورتي كه مشتري قبل از اتمام ۷ روز نخست سرويس درصورت نارضايتي از سرويس براي فسخ قرارداد اقدام كند طبق ضوابط قرارداد هزينه او مسترد خواهد شد اما پس از ۷ روز اول سرويس براي فسخ قرارداد اقدام نمايد هيچ گونه هزينه اي از طرف PLESK.ir بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرويس مسترد نخواهد شد. PLESK.ir، سايتها را تحت نظر نمي گيرد و قرارداد ميزباني وب شما را در صورت بروز مشکلاتي مرتبط با اينترنت، انتقال دامنه، عدم استفاده و يا هر مسئله ديگر، به صورت خودکار کنسل نمي نمايد. PLESK.ir اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه هر سرويسي را در هر زماني بدون اطلاع و به هر دليلي كه موجه تشخيص دهد، فسخ نمايد. البته در صورت فسخ از جانب این سرویس دهنده، در صورتيکه مشتري خلاف موارد اين موفقتنامه عمل نکرده باشد، این سرویس دهنده مابقي مبلغ قرارداد وي را به مشتري مسترد مي کند.


۱۹- ضمانت بازپرداخت وجه:
تمامي خدمات ميزباني وب اشتراکي (لينوکس و ويندوز) شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد، تا ۷ روز پس از تاريخ عقد آن مي شوند. اگر شما به هر دليلي از خدمات ارائه شده ناراضي باشيد، به شرط اینکه مشکل فنی که باعث نارضایتی شما شده رفع نشود و سرويس خود را تا ۷ روز پس از تاريخ عقد قرارداد فسخ نماييد، تمام مبالغ پرداخت شده (پس از کسر هزينه راه اندازي و ساير خدمات ارائه شده که طبق قرارداد، جزو تعهدات این سرویس دهنده نبوده اند) را به شما باز مي گرداند. اين ضمانت شامل مواردي از قبيل: اکانتهاي POP اضافه، سرويسهاي چند رسانه اي مانند Real و Windows Media، بانکهاي اطلاعاتي MySQL و MS SQL، سرورهاي اختصاصي، ثبت دامنه و هزينه هاي مرتبط با آن، نرم افزارهاي WebMail و WLE و نيز سرويسهاي نمايندگان فروش و سرورهاي مجازي نمي شود. امکان باز پرداخت وجه پس از ۷ روز وجود ندارد. سرويسهايي که به دليل عدم رعايت مقررات ذکر شده در صفحه شرايط خدمات، توسط PLESK.ir قطع و يا فسخ شده اند، شامل اين ضمانت نمي شوند. به عنوان نمونه، اگر سرويس شما به دليل ارسال هرزنامه (Spam) قطع شده باشد، مبلغي به شما عودت داده نخواهد شد. لازم به ذكر است حداكثر پس از يک تا چهار هفته از تاريخ دريافت درخواست فسخ قرارداد، مبلغ قرارداد پس از کسر هزینه کارمزد بازپرداخت وجه معادل ۵۰۰۰ تومان، به شما بازگردانده خواهد شد. این بند فقط مربوط به خرید اولین سرویس هاست مشتریان جدید می باشد.


۲۰- رعایت احترام متقابل:
درصورت استفاده از لغات/عبارات توهین آمیز، هرگونه تهدید، طعنه و کنایه یا تمسخر نسبت به پلسک ایران و کارکنان مربوطه، مطابق همین بند پلسک ایران می تواند سرویس خاص یا کل سرویس های ارائه شده به کاربر را بدون عودت هرگونه وجه پرداختی فسخ کند و کاربر هرگونه حق اعتراض را از خود ساقط می کند.


۲۱- در ۲۰ بند بالا کلیات توافقنامه آمده است و در آدرس اینترنتی زیر به جزئیات و مطالب تکمیلی دسترسی خواهید داشت:

https://my.plesk.ir/knowledgebase

 

« بازگشت